Sevilen Oyun Ateş ve Su Oyununu Denediniz mi?

fire and water game

Su ve Ateş Oyunları internet sitelerinde, üzerine makaleler yazılmış ve oyunları yapılmış, oyun kategorilerinde yerini almış bir oyun türüdür. Özellikle çocuklarımızın severek oynadığı Su ve Ateş oyunları, birbirine zıt iki kavram olduğu için ilgi çekmektedir. Bazı ateş ve su oyunlarında, ateşin su birikintisine girerek sönmesi, veya suyun ateş çukuruna düşüp buharlaşarak yok olması günlük hayattaki ateş ve suyun zıtlığını bize anlatmaktadır. Birbirine bu kadar zıt olup bu kadar çok çeşitli oyunları olan su ve ateş oyunları çoğu zaman da zıt karakterleri bir arada dayanışma içinde görmek isteyenlerin ilgisini çekmiştir.

Yaşamımızı sürdürmek için dünyada bize gerekli en temel şey sudur. Bundan sonra yine hayatımızı sürdürmemiz için ateşe, yani ısıya ihtiyacımız vardır. İnsanların bu iki zıt kavram olmadan yaşamaları mümkün değildir. Zıt diyoruz çünkü, Ateş ve su yan yana durduğu zaman bir savaşa girerler. Ya ateş hararetli gelip suyu buharlaştırarak bitirir yada su üstün gelip ateşi söndürerek bir toz haline getirir. Birbirine bu kadar zıt olup, insan hayatında bu kadar önemi olan Su ve Ateş ayrı oldukları sürece yaşamımızı devam ettirmemizi sağlıyor.

Zannediyorum ki ateş ve suyun birbirine bu kadar zıt olmasından esinlenen oyun yapımcıları böyle bir fikir üretmiş, biz oyun severlere birbirine bu kadar zıt olduğu halde, bu iki varlığın oyunlarda dostluk ve dayanışma içerisinde nasıl mücadele ettiğini göstermek istemiştir. Bu iki temel öğe üzerinde çok fazla oyun vardır. Çoğunluğu çocuklar olmak üzere insanlar Su ve Ateş Oyunlarını tercih edip hem hoş vakit geçiriyor, hem de eğleniyorlar. Ateş ve su oyununa her geçen gün bir yenisi eklenerek biz internet kullanıcıları ve oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

ateş ve su-2 oynamak için tıklayın

ateş ve su-3 oynamak için tıklayın

ateş ve su-4 oynamak için tıklayın

ateş ve su-5 oynamak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir