Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Nedir?

tmgd

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı tehlikeli madde taşımacılığı yapan firmalara verilen danışmanlık eğitimidir. Bu firmalar hizmeti yürüten firmaları incelemeye alır. Bu iş için gerekli önlem ve tedbirleri alır. Bu işi yapacak ekibe iş esnasında başına gelebilecek aksaklıklar anlatılır. Ani durumlarda neler yapılır şeklinde kriz yönetimi alanında eğitim verilir. Tehlikeli madde taşımacılığı yapıyorsanız mutlaka Tmgdmuhendislik.com firması ile çalışmalısınız. Firma 2015 yılından bu yana yaklaşık 4 yıldır hizmet veren bir firmadır. Firmanın çok sağlam bir çalışma ekibi vardır. Alanında uzman ve eğitimli ekipler ile tehlikeli madde taşımacılığı konusunda sizinle fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için internet sitesini kullanabilirsiniz.

 Adr Belgesi kimlere verilir?

ADR belgesi bu belgeyi alabilecek yeterlilğe sahip işletme ve kurumlara verilir. Bu belgeyi almak son günlerde çok zorlaştı. Kriterlerin çoğalması, incelemelerin titizlilikle yapılması bu belgeyi almayı güçleştirdi. Bugün birçok firma bu yeterliliğe sahipken bu belgeyi alamadı. Evrakların eksik teslim edilmesi, zamanında başvuru yapılmaması, adr yeterliliğine sahip olmamak bu belgeyi alamamanın temel nedenleridir. Adr belgesi almakta zorlanıyorsanız hemen sağlam bir mühendislik firmasından danışmanlık hizmeti almalısınız. Bu konuda size
Tmgdmuhendislik.com firmasını tavsiye ederiz. Adr belgesi alabilmek için gerekli tüm aşamaları bilen tecrübeli firma sizi bu belgeyi alırken yalnız bırakmıyor. Sahip olduğu bilgi ve deneyimi sizlerle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir